Provozovatel:

Iveta Havlíčková

Okružní 562
Němčice nad Hanou
79827

mobil: 721 535 929

email: uklidiveta2@seznam.cz

IČ: 75674475


PRO-AQUA-3PRO-AQUA 3 multifunkční vysavač

S multifunkčním systémem PRO-AQUA budete skutečně uklízet. Bude se vám lépe spát, dýchat i pracovat v prostředí s optimální vlhkostí, bez alergenů, bez prachu a s čistým ionizovaným vzduchem.

Systém PRO-AQUA představuje úsporu času a energie, řešení mnoha zdravotních problémů (migrény, poruchy koncentrace a spánku, únava, stres, onemocnění dýchacích cest), umožňuje kvalitní relaxaci a spánek, zmírňuje příznaky alergií, astmatu a ekzémů. PRO AQUA je prostě multifunkční systém čistící prostor a vzduch.

NILCO-1237Extraktor NILCO 1237

Stroj je možno použít na mokré čištění koberců. Je vybaven válcovým kartáčem šíře 33cm, který je umístěn pod strojem. Tlakové čerpadlo pomocí trysek propírá tkaninu. Sací lišta je umístěna za kartáčem, podtlakem sacího motoru je tekutina odčerpávána do tanku na znečištěnou vodu.

SALTIX-3SALTIX 3 vysavač prachu

Malý kompaktní vysavač s velmi nízkou hlučností a váhou. Snadno se přenáší a skladuje. Standardně vybaven trojnásobnou filtrací. Držák pro navíjení přívodního kabelu. Vhodný pro hotely, kanceláře, kinosály a úklidové firmy. Vysávání pouze suchého prachu.

TW-300-CARTW 300 CAR čistící stroj na čalounění

Malý kompaktní extraktor pro menší a střední plochy a čištění interiérů automobilů. Ruční adapter na čalounění ve standardní výbavě. Výborný přehled o čištění díky průhlednému překrytu odpadní nádoby, ve kterém je vidět čistotu odsávaného čistícího roztoku.

EVOLUTION-2Parní čistič EVOLUTION 2

Evolution 2 je první parní čistič s profesionálním výkonem, který je schopný produkovat nepřetržitě suchou páru pro důkladné ekologické a radikální čištění. Evolution 2 je vybaven další netlakovou vodní nádrží, která automaticky napájí tlakový kotel a tím zaručuje neomezenou provozní dobu. Díky použití moderní technologie a přesné výrobní techniky je Evolution 2 nejspolehlivější, nejbezpečnější a nejekonomičtější výrobek na trhu v oboru parního čištění.


Copyright (c) 2011 www.uklidiveta.cz